UITSLAGEN JEUGDCOMPETITIE 2017

Jeugdcompetitie 2017  A Groep
  NAAM

08 Mei

15 Mei

22  Mei

29 Mei

12 Juni

  26 Juni

Totaal 

   

Cm

Punten

Cm

Punten

Cm

Punten

Cm

Punten

Cm

Punten

Cm

Punten

cm

Punten Totaal
1 Henrico v. Lente 413 2 375 1 522 1 524 1 244 2 333 4 2411 7
2 Andre van Lente 347 3 124 5 256 6 372 2 282 1 355 2 1540 13
3 Martin van de Put 473 1 216 4 443 2 207 5 72 4 173 7 1584 16
4 Lars Wenzel 296 4 219 3 308 3 201 3 81 3 188 6 1293 16
5 Daniel van de Weg 141 7 326 2 300 4 283 4 60 5 109 9 1219 22
6 Herbert Bakker 245 5 34 8 59 8 47 8 40 8 434 1 859 29
7 Edwin Beijeman 185 6 117 6 284 5 112 6 21 9 123 8 824 31
8 Erben Beijeman 40 8 74 7 21 9 58 7 49 7 337 3 579 32
9 Justin Blom   18   18 107 7 39 9 50 6 261 5 457 45
9 W.v. Lente   18   18   19   19   19   19   93
10                              
   
Jeugdcompetitie 2017  B Groep
  NAAM

08 Mei

15 Mei

22 Mei

29 Mei

12 Juni

26 Juni 

Totaal 

   

Cm

Punten

Cm

Punten

Cm

Punten

Cm

Punten

Cm

Punten cm punten

cm

Punten Totaal
1 Marijn van Boven 82 4 502 1 110 5 167 6 53 2 235 2 1149 14
2 Lennart van Lagen 160 2 328 4 298 2 211 3 15 7 69 12 1079 18
3 Rick van t'Veen 275 1 330 3 166 3 97 9   22 232 3 1100 19
4 Ruben Beijeman 63 7 280 5 330 1 206 4 35 4 162 7 1076 21
5 Jasper Beijenan 118 3 385 2 84 8 120 8 9 12 201 4 917 25
6 Jorian Beijeman 72 6 78 13 82 9 187 5 100 1 200 5 719 26
7 Jordi van de Bosch 21 11 174 7 119 4 73 12 10 11 262 1 659 34
8 Gerson de Waal 12 12 160 8 102 7 233 2 11 10 124 9 642 36
9 Bram van de Heide 82 4 90 12 42 12 136 7 52 3 104 10 506 36
10 Joel van de Vegte 0 15 154 9 106 6 79 11 17 6 46 13 402 45
11 Tomas Doornewaard   22 75 14 17 15 253 1 0 15 136 8 419 53
12 Jonathan  Kok 37 9 109 10 43 11 82 10 0 15 19 16 290 55
13 Thom van de Heide 52 8 184 6 22 14 33 17 0 15 38 14 329 57
14 Kyano Jansen   22   26 0 20 42 15 25 5 196 6 263 68
15 Daniel van de Streek 24 10 103 11 30 13 57 13   22   26 214 69
16 Jonathan Klompmaker   22   26 44 10 49 14 12 9 36 15 106 70
17 Ruben Hammer 0 15 32 15 10 17 25 18 14 8   26 71 73

18

Erik Strijkert   22 26 16 11 16 40 16   22   26 77 92
19 Nathan Zwep   22   26   27 12 19   22 83 11 95 100
20 B. Blaauw   22   26   27   29   22   26   128
21 Niet aanwezig.   22   26   27   29   22   26   128
22                              
23                              
24                              
25                              
25                              
26                              
27                              
28                              
29                              
30                              
Grootste vis gevangen door : Henrico van Lente een brazem van 43 cm gevangen op 8 mei 2017

 

Wedstrijd Jeugd cursus 24 April 2017

1

Thom v.d. Heide

101

2

Bram v.d. Heide

69

3

Joel v.d. Vegte

46

4

Jordy

44

5

Rick  Bakker

0

6

 

 

7

 

 

8

 

 

9

 

 

10

 

 

11

 

 

12

 

 

13

 

 

14

 

 

15

   

 

 


 

 

 

 
 
 

Oosterwolde / Elburg Jeugd 19 juni 2017

Jeugd t/m 12 jaar.                                             Jeugd 12 jaar en ouder.

1

Mark v.Hoek 72  

1

Henrico v. Lente 192

2

Jasper Beijeman 42  

2

Johan Veenendaal 118

3

Noa Steenbergen 41  

3

Daniel v.d. Weg 76

4

Delano Jansen 38  

4

Erben beijeman 66

5

Pedro v. d. Vegte 35  

5

Andre v. Lente 60

6

Jonathan Kok 33  

6

Gerald Polinder 57

7

Tom v.d. Heide 33  

7

Gerwin Veenendaal 36

8

Stan Smit 29  

8

Jorian Beijeman 30

9

Marien Lankman 28  

9

Martin v.d. Put 17

10

Lennart v. Lagen 26  

10

Justin Blom 15

11

Bran v.d. Heide 16  

11

Micha v. Dijk 11

12

Jordi v.d  Bosch 14  

12

Joas v.d. Molen 0

13

Arnout v. Wijhe 13  

13

Edwin Beijeman 0
14 Mart Steenbergen 12   14    
15 Levi v. t'Veen 10   15    
16 Ruben Beijeman 10   16    
17 Gerson Polinder 0   17    
18 Joel v.d. Vegte 0   18    
19 Rick v. t'Veen 0   19    
20 Nathan Zwep 0   20    
21 Martijn Smit 0   21    
22 Gerson d. Waal 0   22    
23       23    
24       24    
25       25    

 

     

 

   

 

 

 

 

 

Aangeboden  Jeugdwedstrijd  3 Juli 2017 van  B van den Hardenberg auto's Oosterwolde. 

 Jeugd  A Groep                                  CM                                                                      

1 Andre van Lente 399
2 Daniel van de Weg 340
3 Justin Blom 239
4 Lars Wentzel 123
5 Edwin Beijeman 108
6 Herbert Bakker 98
7    
8    

 Jeugd B Groep                                  CM

1 Kyano Jansen 343
2 Jordi v.d  Bosch 267
3 Lennart van Lagen 231
4 Joel van de Vegte 88
5 Thomas Doornewaard 85
6 Bram van de Heide 75
7 Ruben Beijeman 74
8 Jonathan Klompenmaker 31
9 Nathan Zwep 12
10    
11    
12    
13    
14    
15