UITSLAGEN SENIOREN 2020

 Trainingswedstrijden Senioren Oosterwolde  2020
  NAAM

19 Mei

26 Mei

09 Juni

16 Juni

23 Juni

30 Juli

       07 Juli  

22Aug

Totaal 

    Cm Punten Cm Punten Gr Punten Gr Punten Gr Punten Gr Punten Gr Punten Gr Punten Cm Punten
1 E. v. Kolthoorn         1301 1 923 5 947 3     1047 4        
2 A. Schoonhoven         1043 2                        
3 H.J. Leusink         928 3     875 4                
4 T.G.v Brummen         935 4 919 6 501 11 978 1 1098 3        
5 H.v. Lente         889 5 813 8 980 2 844 5 1519 1        
6 F. Evink         777 6 1211 2 813 6 774 7 1482 2        
7 K Jansen         770 7 2429 1 702 7     1030 6        
8 G.J. Grootkarzijn         713 8 660 9 584 9                
9 R. Jansen         666 9 0 12 505 10 892 3 1047 5        
10 R.v.d. Hardenberg             573 11 860 5 929 2 872 8        
11 R. v. Asselt sr             953 4     844 6            
12 A.v. Brummen             625 10                    
13 A.v.d. Hardenberg             1102 3 1159 1 879 4 936 7        
14 A. v. Lente             815 7 645 8                
15 B. v.d. Heide                         0 9        
16 K. Bleij                                    
17 Niet aanwezig.                                    
18                                      
19                                      
20                                      
21                                      
22                                      
23                                      
24                                      
25                                      
26                                      
27                                      
28                                      
29                                      
30                                      
 1 Trainingswedstrijd
  NAAM

09 Juni

    gew Prijs
1 E. v. Kolthoorn 1301

  10,00

2 A. Schoonhoven 1143      8,00
3 H.J. Leusink 928      6,00
4 T.G.v Brummen 935      4,50
5 H.v. Lente 889      3,00
6      
7      
8      
9      
10      

 

 2 Trainingswedstrijd
  NAAM

16 Juni

    gew Prijs
1 K. Jansen 2429

  11,00

2 F. Evink 1211      9,00
3 A.v.d. Hardenberg 1102      7,00
4 R. v. Asselt sr 935      5,00
5 E. v. Kolthoorn 923      4,00
6 T.G.v Brummen 919      3,00
7 A .v. Lente 815      3,00
8      
9      
10      
 3 Trainingswedstrijd
  NAAM

23 Juni

    gew Prijs
1 A.v.d. Hardenberg 1159

  11,00

2 H.v. Lente 980      9,00
3 E. v. Kolthoorn 947      7,00
4 H.J. Leusink 875      5,00
5 R.v.d. Hardenberg 860      3,50
6 F. Evink 813      3,00
7      
8      
9      
10      
 4 Trainingswedstrijd
  NAAM

30 Juni

    gew Prijs
1 T.G. v. Brummen 978

     9,00

2 R.v.d. Hardenberg 929      7,00
3 R. Jansen 892      5,00
4 A.v.d. Hardenberg 879      3,50
5      
6      
7      
8      
9      
10      
 5 Trainingswedstrijd
  NAAM

07 Juli

    gew Prijs
1 H.v. Lente 1519

  10,00

2 F. Evink 1482      8,00
3 T.G.v Brummen 1098      6,00
4 E. v. Kolthoorn 1047      4,50
5 R. Jansen 1047      3,00
6      
7      
8      
9      
10      

 

Senioren Competitie Polder  2020
  NAAM

04 April

25 April

03 Mei

23 Mei

13 Juni

04 Juli

12 September

10 Oktober

Totaal 

    gew Punten gew Punten gew Punten gew Punten gew Punten gew Punten gew Punten gew Punten gew Punten
1 R. Jansen                     3545 1            
2 T.G. v. Brummen                     2474 2            
3 J. Schreurs                     1957 3            
4 E.v. Kolthoorn                     1637 4            
5 A.v.Brummen                     1454 5            
6 R.v. Asselt                      1342 6            
7 W.v. Asselt                     1028 7            
8 K. Janssen                     1021 8            
9 K. Bleij                                    
10 A. Elskamp                                    
11                                      
12 F. Evink                                    
13 B.v. Gent                                    
14 B. Rens                                    
15 S.v.d. Hul                                    
16 Afwezig                                    
17 A. Schoonhoven                                    
18                                      
 1 Trainingswedstrijd  Polder
  NAAM

4 Juni                   

    gew Prijs
1 R. Jansen 3545      9,00
2 T.G. v. Brummen 2474      7,00
3 J. Schreurs 1957      5,00
4 E.v. Kolthoorn 1637      4,00
5 A.v Brummen 1454      3,00
6      
7      
8      
9      
10      
Dagwedstrijd Oosterwolde   25  Mei  2019
  NAAM

Morgen

    Middag  
    Gewicht Punten 

                    CM         

Punten         Totaal punten
1 A. Schoonhoven          
2 A.v. Lente          
3 E.v.Kolthoorn          
4 R. Jansen          
5 T.G v Brummen          
6 R. v.d. Hardenberg          
7 R.v.Asselt          
8 A.v.d. Hardenberg          
9 K. Bleij          
10 S.v.d. Hul          
11 W.v.Asselt          
12 G.J. Grootkazijn          
13 K. Jansen          
14 A. v. Brummen          
15            
16            
17            
18            
19            
20            
 

 

 
Dagwedstrijd Flevopolder  29 Juni  2019
  NAAM        
  Vak 1 Gewicht   Vak 2 Gewicht
1          
2          
3          
4          
5          
6          
7          
8          
9          
10